logotti
  • RSS
  • Facebook

Alvina giyim yazlık tesettür giyim modelleri ile her zaman olduğu 2014 yaz sezonunda da çok şık tesettür giyim modelleri sunmakta.  Son moda tesettür giyim modellerinden oluşan Alvina 2014 yaz tesettür giyim koleksiyonunda baharın ve yazın renklerini tasarımlarında buluşturarak sizlerin beğenisine sunmuş.

Alvina giyim 2014 yaz tesettür giyim modellerinde yazlık pardesü, tesettür elbise modelleri, tunik pantolon modelleri, kap modelleri, trench modelleri,uzun etek modelleri, tesettür giyim kombinleri, ferace modelleri, eşarp modelleri,  etek bluz modelleri, pantolonlu takım modelleri, tunik modelleri  bulunmakta.

Her zaman olduğu gibi yeni sezonda da tesettür giyim modellerinde görselliğe hitap etmiş. Sırt detayına, yaka detayına ve görselliğe önem vermiş. Önü kısa arkası uzun tunik modelleri son yıllarda çok beğenilen tesettür giyim modelleri arasında yer alıyor.  Ferace modellerinde siyah renk feraceye ve renkli feracelere, kapişonlu ferace modelleri yer verilmiş.

Tesettür giyim modelleri, marka tesettür giyim, son moda tesettür giyim , 2014 tesettür yaz modasının bulunduğu sitemizde yazlık tesettür giyim modelleri ile Alvina 2014 Yaz Tesettür Giyim, Pardesü, Ferace Modellerinin bulunduğu galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Setr-i Nur 2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Başı Modelleri, gelin başı tesettür ve setr-i nur moda tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...