logotti
  • RSS
  • Facebook

Alvina giyim 2014 yaz tesettür giyim modellerini görücüye çıkartmaya başladı. Her zaman olduğu 2014 yaz sezonunda da adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Son moda tesettür giyim modellerinden oluşan Alvina 2014 tesettür giyim koleksiyonunda baharın renklerini tasarımlarında buluşturmuş.

Alvina giyim 2014 tesettür modellerinde yazlık pardesü, tesettür elbise modelleri, tunik modelleri, kap modelleri, Tesettür giyim kombinleri, etek bluz ceket modelleri, pantolonlu takım modelleri, günlük elbise modelleri bulunmakta.

Tesettür giyimde marka takılanlar ve tercih edenler yaz tesettür giyim modellerini bir de Alvina giyim farkıyla incelemeye ne dersiniz. Her zaman olduğu gibi yeni sezonda da tesettür giyim modellerinde görselliğe hitap etmiş. Pardesü ve kap modellerinde sırt detayı ve fiyonklarla zenginleştirilirken etek ve elbiselerde çiçekli, çizgili modellerle farklı kılınmış.

Alvina giyim 2014 yaz tesettür giyim koleksiyonunda çok beğeneceğiniz modeller yer almakta. Yeni sezon Alvina tesettür giyim 2014 modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Yazlık tesettür giyim modellerinin bulunduğu Alvina 2014 Yaz Tesettür Giyim Modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Setrms Giyim 2014 Saklı Hikaye Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim Modelleri, 2014 yaz modası ve ferace modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...