logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların tasarımların beğendiği Alvina Giyim 2014 yaz tesettür abiyelerini incelediniz mi? Yeni sezon Alvina giyim abiye modellerinde çok şık modeller yer almakla beraber Alvina giyimin sizler için tasarladığı abiye başı hazır türban modelleri de bulunmaktadır. Abiyelerin tamamlayıcısı olan Alvina hazır türban modelleride çok beğenileceğe benziyor. Farklı renk çeşitleri ve farklı modelleri ile abiye hazır türban modeller abiye modelleri ile çok güzel uyum sağlamış.

Alvina giyim 2014 abiye modellerinde şifon abiye modelleri, yazlık abiye modelleri, tesettür abiye elbise kombinleri, fiyonklu abiye elbise modelleri, ceketli abiye elbise modelleri, peplum abiye elbise modelleri, dantel tesettür abiye elbise modelleri, payetli abiye elbise modelleri, kemer detaylı abiye elbise modelleri bulunmakta.

Alvina 2014 tesettür abiye modellerinde yeşil, pudra, mor, mürdüm, pembe, siyah, beyaz, kırmızı, mavi renk çeşitlerinde tesettür abiye modelleri bulunmakta. Sizler için ayrıca abiye ferace modelleri de bulunmaktadır.

Alvina 2014 tesettür giyim koleksiyonunda 2014 tesettür abiye modelleri, tesettür abiye kombinleri, abiye elbise modelleri, hazır abiye türban modellerinin bulunduğu galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Tekbir 2014 Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu Yeni Sezon başlıklı makalemizde büyük beden tesettür giyim, ferace modelleri 2014 ve Tekbir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...