logotti
  • RSS
  • Facebook

Alvina giyim 2014 yazlık tesettür giyim modellerinde pardesü, ferace ve kap modelleri  yeni sezon trendleri ile şık modeller sizleri bekliyor.  Yaz aylarının vazgeçilmez dış giysisi olan feraceler farklı renk ve modellerle  diğer tesettür giyim markaları arasından sıyrılarak farklılığını ortaya koymuş. Son moda tesettür giyim modellerinden oluşan Alvina 2014 yaz tesettür giyim koleksiyonunda baharın ve yazın renklerini tasarımlarında buluşturarak sizlerin beğenisine hak kazanıyor. Yazın  çiçekleri en trend renkleriyle ALVİNA 2014 Yaz Koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Alvina 2014 yaz sezonunda yazlık pardesü, yazlık kap, trençh, renkli ferace modellerinde kap modellerinde önü kısa arkası kap modelleri, sırt detaylı kap modelleri, hakim yaka kap modelleri ve yaka detaylı kap modelleri bulunmakta.

Alvina 2014 ferace modellerinde ise yaka detaylı ferace modelleri, kol detaylı ferace modelleri, işleme detaylı ferace modelleri, fermuarlı ferace modelleri bulunmakta. Her zaman olduğu gibi yeni sezonda da tesettür giyim modellerinde görselliğe hitap etmiş. Sırt detayına, yaka detayına ve görselliğe önem vermiş.

Alvina 2014 pardesü modellerinde yaka detaylı pardesü modelleri, sırt detaylı pardesü modelleri, hakim yaka pardesü modelleri bulunmakta. Kaliteye ve markaya önem veren bayanları Alvina giyime davet eder yeni sezon modellerini en kısa zamanda bekleriz.

Tesettür giyim modelleri, marka tesettür giyim, son moda tesettür giyim , 2014 tesettür yaz modasının bulunduğu sitemizde yazlık tesettür giyim modelleri ile Alvina 2014 Yaz Tesettür Giyim, Pardesü, Kap ve Ferace Modellerinin bulunduğu galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Yaz Tesettür Elbise ve Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 yaz tesettür giyim, alvina 2014 abiye ve alvina 2014 yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...