logotti
  • RSS
  • Facebook

2014 yaz sezonunda birbirinden şık bayan giyim modelleri bulunan Alvina giyim yaz koleksiyonunda siz bayanların giyim ihtiyaçlarına yönelik tesettür giyim modelleri ile sizlerle beraber olmaya devam ediyor. 2014 yaz bayan giyim modelleri çok beğenilen Alvina giyim yaz koleksiyonunda etek modelleri, tunik modelleri, elbise modelleri, tunik pantolon modelleri, tesettür abiye modelleri, büyük beden bayan giyim modelleri, askılı etek modelleri, sırt detaylı pardesü modelleri, sırt detaylı tunik modelleri, abiye elbise modelleri, büyük beden tunik modelleri, asimetrik kesim tunik modelleri, etek ceket takım modelleri, ipek eşarp modelleri, yazlık şal modelleri, ferace modelleri, renkli ferace modelleri, yazlık pardesü modelleri, yazlık trench modelleri, kot kap modelleri, bayan pantolon modelleri bulunmakta.

Günlük tesettür giyim kombinleri, bayan giyim modelleri ile sevilen markalardan birisi olan Alvina giyim son moda tesettür giyim modellerinde yazın trend renkleri ile hayat bulmuş. Zarafetin yansıması olan bayan giyim modelleri feracelerle renkli olarak tasarlanmış.

Son moda tesettür giyim, İslami tesettür giyim, ferace modelleri, yazlık pardesü modelleri, yazlık trench modellerinin bulunduğu Alvina 2014 yaz bayan giyim koleksiyonunu incelemeye ne dersiniz?

 

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Yaz Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde abiye ferace modelleri, alvina 2014 abiye ve alvina 2014 yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...