logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür  giyim üzerine tasarımları ile  siz bayanların her geçen gün ilgisini üzerine çekmekte olan  Alvina Giyim in 2014 pardesü modellerinden oluşan koleksiyonu sizlere sunmaya karar verdik.  Alvina giyimin sizler için hazırladığı birbirinden zarif ve harika pardesü  modellerinde  Sıfır yaka, hakim yaka, deri pardesü, kot pardesü, yaka detayı, omuz detayı, sırt detayı modellerin ortak özellikleri arasında yerini alır.

Genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen pardesüler de kalite ve şıklığı bir arada tutan Alvina  giyim tarz ve stil sahibi bayanların tek adresi olma yolunda devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışında yaygın satış noktalarına sahip olması bunun bir kanıtıdır.

Pardesü almak veya değiştirmek istiyorsanız Alvina pardesüleri incelemenizi öneririm. 2014 pardesü modellerinden oluşan koleksiyonda büyük beden pardesü modelleri de bulunmakta. Alvina feraceleri de unutmadık. Görsellerde ferace modelleri de bulunmaktadır. Özellikle genç bayanlar tarafından kullanılan renkli feraceler rahatlığın tadını çıkartın. Birbirinden şık pardesü modellerinden oluşan Alvina 2014 Pardesü Çeşitlerini incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Alvina Giyim Kap Modelleri 2014 başlıklı makalemizde Alvina Giyim, Alvina Kap ve Kap Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...