logotti
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Tesettür  giyim üzerine tasarımları ile  siz bayanların her geçen gün ilgisini üzerine çekmekte olan  Alvina Giyim in 2014 pardesü modellerinden oluşan koleksiyonu sizlere sunmaya karar verdik.  Alvina giyimin sizler için hazırladığı birbirinden zarif ve harika pardesü  modellerinde  Sıfır yaka, hakim yaka, deri pardesü, kot pardesü, yaka detayı, omuz detayı, sırt detayı modellerin ortak özellikleri arasında yerini alır.

Genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen pardesüler de kalite ve şıklığı bir arada tutan Alvina  giyim tarz ve stil sahibi bayanların tek adresi olma yolunda devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışında yaygın satış noktalarına sahip olması bunun bir kanıtıdır.

Pardesü almak veya değiştirmek istiyorsanız Alvina pardesüleri incelemenizi öneririm. 2014 pardesü modellerinden oluşan koleksiyonda büyük beden pardesü modelleri de bulunmakta. Alvina feraceleri de unutmadık. Görsellerde ferace modelleri de bulunmaktadır. Özellikle genç bayanlar tarafından kullanılan renkli feraceler rahatlığın tadını çıkartın. Birbirinden şık pardesü modellerinden oluşan Alvina 2014 Pardesü Çeşitlerini incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Çizgisel Moda Butik 2014 Tesettür Tasarımları başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Modası, Butik Tesettür ve Çizgisel Butik hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Çizgisel Butik Tesettür Giyim

Çizgisel Moda Butik

Siz Tesettürlü bayanlar Çizgisel Butik Tesettür Giyim modellerini görünce çok beğeneceksiniz. ...

Berva Butik Şık Ferace Modelleri

Berva Butik Şık Fe

Feraceler yaz aylarının gelmesiyle daha çok kullanılmaya başladı. Pardesü den ...

Tesettür Bayan located at , , . Reviewed by 164 kullanıcı rated: 4.7 / 5