logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayanların günlük giyimde tercih ettiği giyim türü olan etek gömlek modelleri Alvina Giyim markasıyla sizlere sunuyoruz. Etek gömlek rahatlığını tercih edenler için çok şık etek gömlek modelleri bulunmakta. 2014 etek gömlek modellerinde bayan gömleklerde yaka detayı , sırt detayı ve örnek olmak amacıyla bluz modelleri bulunmakla beraber, etek modellerinde dar etekler, kloş etekler,pileli etekler, pantolon etek, yüksek bel etekler mevcuttur.

Büyük beden etek gömlek modelleri de Alvina giyimin koleksiyonunda bulunmaktadır. Günlük giyimde tercih edebileceğiniz gibi özel günlerde de kullanabileceğiniz şık etek gömlek giyim modellerini Alvina giyim farkıyla kullanmaya ne dersiniz.

Alvina giyim modellerinde pantolon etek modelleri de bulunmaktadır. Hem pantolonun rahatlığını hemde eteğin genişligini bir arada tutun. Alvina 2014 giyim modelleri, islami tesettür giyim modelleri sitemizde yer almaktadır. Şimdi Alvina 2014 Etek Gömlek Modellerini inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk 2014 Tesettür Abiye, Elbise ve Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Abiye Modelleri, Minel Aşk 2014 İlkbahar Yaz tesettür giyim modelleri ve Minel Aşk Abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...