logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimin şartlarını yerine getirerek giyinmek hepimizin tercih ettiği giyim modeli kişiden kişiye farklılık arz etmekte. Bazıları tesettür giyimde pantolon ve üzerine uzun bir şeyler tercih ederken bazıları da etek ceket tercih ederler.Bu yazım tesettür giyimde etek ceket tercih edenleri ilgilendiriyor. Sizlerle paylaşacağım bugünkü tesettür giyim modeli Alvina 2014 Ceket Etek Tesettür Giyim çeşitlerinden farklı tarzlara hitap edecek farklı modeller mevcut.

Alvina etek ceket takım modellerinde sırt detaylı, fiyonklu, peplum ceket, kısa kollu, mini bayan ceket, uzun ceket, abiye ceket modelleri bulunmakta. Günlük tesettür giyim şıklığını yada diğer zamanlarda kullanabileceğiniz ceket ve etek modelleri ile şıklığınızı tamamlayın. Mütevazi giyinmek isteyenler sizler içinde çok asil ve mütevazi modeller bulunmakta.

2014 etek ceket modelleri, tesettür giyim modellerinin yer aldığı sitemizde 2014 tesettür giyim modelleri ile yayınımıza devam edeceğiz. Şimdi Alvina 2014 Ceket Etek Tesettür Giyim Modellerini inceleyelim…

,

Bir önceki yazımız olan 2014 Tesettür Abiye Modelleri Son Moda Tasarımlar başlıklı makalemizde 2014 abiye elbise modelleri, Abiye Elbise Modelleri ve mezuniyet abiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...