logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların en fazla sevdiği ve tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Alvina giyimin 2013-2014 sonbahar kış sezonunda trench, elbise, bluz etek takım modelleri, tunik pantolon takımlar, kısa ceket modelleri, smokin kap, etek ceket takımlar,kap modelleri dantel ceket takımlar bulunmakta.     leopar elbise ve tunik modelleri, önü kısa arkası uzun tunik ve tunik gömlek modelleri, Tesettür bayramlık modelleri bulunmakta.

En yeni Alvina giyim Modellerini görüp de beğenmemek elde değil. Hem şık hem zarif hem de rahatlıkta bir numara olan Alvina tesettür giyim modellerini tesettürlü bayanlar çok benimsedi ve beğenildi.  Kaliteli ürün arayışı içindeyseniz bu modelleri kaçırmayın. Bayrama özel fiyatları ile de bütçenizi zorlamayacak. En Yeni Alvina  Giyim 2013-2014 sonbahar kış Tesettür Giyim Modellerini incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan İclal Giyim Deri Kaban Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Deri Ceket, Bayan Deri Giyim ve Deri Mont hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...