logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde sadeliğiyle sizlerin beğenisini kazanan Aker giyim 2014 yılı için çok şık kombin modelleri tasarlamış. Tesettür giyimde de bayanlar uyuma çok yer veriyor. Ayakkabı çanta, eşarp etek, eşarp çanta, olarak kendi tarzlarına uygun olarak kombin yapıyorlar. Şimdi sizlere sunacağım modellerde tesettür giyim , çanta, eşarp , şal kombinlerinden oluşan koleksiyon sizlerle olacak.

Farklı dokunuşlarıyla ve sadeliğiyle sizlerin beğenisini kazanan Aker 2014 yılına da tesettür giyimde damgasını vuracağa benziyor. Etek ceket kombinleri, bluz etek kombinleri, kaban kombinleri ,elbise kombinleri, tunik kombinleri, ceket pantolon kombinleri yer almakta.

2014 yılının moda renklerinide tasarımları ile buluşturan Aker 2014 giyim modellerinde siz hangi tercihten yana olurdunuz. Tesettür günlük kombin yapmak istiyorsanız bu modellere göz atmanızı öneririm.

Marka takıntısı olan kaliteye önem veren bayanlar için çok şık çanta eşarp modelleri sizleri bekliyor. Şimdi Aker Giyim Tesettür Kombin Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Kaban Modelleri Vizyon Giyim 2014 başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, kaban manto modelleri ve tesettür kaban 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...