logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların eşarp konusunda ilk tercih ettiği eşarp markası hiç kuşkusuz Aker dir. Her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz eşarplar da renk desen uyum arasındaki ahenk sizler tarafından çok beğenilecek. Sadelik,çiçekli,  Osmanlı motifleri ile bezenerek farklı tarzlara hitap etmiş. Farklı desen ve renkleriyle çok beğenilen ipek eşarpların kenar kısmında elde yapıldığı biliyor muydunuz?  Çoğu kişiler bunun farkına varamaz ve çoğu firma da makinede yapar. Ama Aker eşarbın kenarını elde yaparak daha güzel ve kullanımlı şekilde tasarlamıştır. Sonbahar kış aylarında kullanıma uygun açık ve koyu renk sevenler için farklı renk tonları bulunmaktadır.

Aker giyim modelleri ve eşarp çanta koleksiyonu ile de tekrar sizlerle beraber olacağım. Renk desen uyumunu bir arada tutan  %100 ipek Aker Eşarp  2014 Sonbahar kış koleksiyonunu  incelemeye ne dersiniz….

Bir önceki yazımız olan Alvina Kaban Manto 2014 Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kaban Modelleri, 2014 Kış Modası ve Alvina Kaban hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...