logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markaları 2014 Yaz sezonunu ait giyim modellerini görücüye çıkartmaya devam ederken sizler için Aker giyim 2014 yaz sezonuna ait eşarp ve tesettür giyim modellerini paylaşacağız. Aker giyim 2014 yazlık tesettür giyim modelleri, 2014 tunik modelleri, tunik pantolon, elbise ceket modelleri, çanta modelleri, tesettür yaz kombinleri ,yazlık ipek eşarp modelleri, yazlık şal modelleri bulunmakta.

Aker giyim her sezonda olduğu gibi 2014 yaz sezonunda da en beğenilen markalar arasında yer almakta. Yaz aylarında kullanım söz konusu olduğundan tesettür giyim modellerinde açık renkler tercih edilmiş. Eşarp modelleri ise hepsi birbirinden şık hepsi birbirinden zarif.

Sizlerde günlük tesettür giyimde nasıl giyinsem nasıl kombin yapsam diye düşünüyorsanız birbirinden farklı Aker giyim fikirleri sizler için yardımcı olacağını düşünüyorum. Şİmdi bu modelleri inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Armine 2014 Yazlık Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Eşarp Modelleri, armine 2014 yaz ve armine 2014 yaz eşarp hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...