logotti
  • RSS
  • Facebook

Eşarp denilince akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Aker  2014 Yaz sezonunu ait eşarp, şal ve çanta  modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.  Aker giyim 2014 yazlık tesettür giyim modelleri, ipek eşarp modelleri, ipek şal modelleri, bayan çanta modellerinden oluşan koleksiyonumuz her zaman olduğu gibi birbirinden iddialı modeller ile karşımıza çıkmakta.

Aler 2014 eşarp modellerinde yaz aylarında kullanıma uygun açık renkler ile soft renkler her zaman favoriler arasında yer almakta. Çanta eşarp kombini yapmak isteyenlerinde adresi olan Aker kalitesinden ödün vermeden sizlerin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar sunmakta. Fiyatları konusunda biraz yüksek olsada marka ve kaliteye önem verenlerin tercihleri arasında yer almakta.

Aker ipek eşarp modellerinde geometrik desenler, leopar, İstanbul motifli eşarplar, Osmanlı motifli eşarplar, yılan desenli eşarplar, ekose eşarplar, zincir kemerli eşarplar, uçları püsküllü şal modelleri, çift taraflı kullanılabilen şal modelleri, fiyonk desenli eşarp modelleri, kaplumbağa terbiyecisi tablolu eşarp modelleri bulunmakta.

Aker 2014 yaz bayan giyim modellerinde ise tunik pantolon modelleri uzun yazlık elbise modelleri koleksiyonda yerini almakta. Sade ve doğal olmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan Aker Giyim 2014 yaz şal, çanta ve eşarp modellerinden oluşan koleksiyonumuzu incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Fatma Sevildi 2014 Tesettür Bayan Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Abiye Elbise Modelleri, fatma sevildi abiye modelleri ve fatma sevildi fashion hause hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...