logotti
  • RSS
  • Facebook

2014 Sonbahar kış sezonu açılmışken sizleri bu sezona ait ilk olarak Aker giyimin modelleri ile tanıştırmak istiyorum. Aker giyim 2014-15 sonbahar kış koleksiyonunda her zaman olduğu gibi iddialı modeller ile karşımıza çıkmakta. Aker 2014 sonbahar kış tesettür giyim modellerinde ipek eşarp modelleri, uzun tesettür yelek modelleri, tesettür elbise modelleri, bluz modelleri, etek bluz takım modelleri, bayan ceket modelleri, bayan gömlek modelleri,  tunik modelleri, bayan çanta modelleri, ipek şal modelleri bulunmakta.

Aker 2014 sonbahar kış eşarp modellerinde aynı modelin farklı renk seçenekleri sizlere sunulmuş. Çiçek desenli eşarp modelleri, puantiyeli eşarp modelleri, eşarp çanta kombinleri, mistik ve çağdaş formların buluşması Aker eşarplarında hayat buluyor.

Aker 2014 sonbahar kış tesettür bayan giyim modellerinde tesettür giyim kombinleri, bayramlık tesettür giyim modelleri, sonbahar kış tesettür giyim modelleri, kap modelleri, uzun yelek modelleri, rahatlığı ile tercih edilen elbise modelleri bulunmakta.

Aker giyim eşarpları kadar bayan giyim modelleri ile de sizlerin beğenisini kazanmış bir marka. Çok şık bayan giyim modelleri bulunan Aker sonbahar kış kreasyonunda sadelik de ön planda tutuluyor. Açık ve koyu renklerin hakim olduğu modellerde her renk seçeneği sizler için düşünülmüş.

2014 sonbahar kış tesettür giyim modelleri, sonbahar kış bayan giyim modelleri, 2014 sonbahar kış eşarp modelleri, Aker giyim modellerinin bulunduğu yeni sezon modellerinin bulunduğu sonbahar kış tesettür giyim modellerinin bulunduğu galerimizden kesitler sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Talih Pardesü 2014 Yeni Sezon Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2014 sonbahar kış pardesü, 2014 Tesettür Giyim ve bayan pardesü modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...