logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markaları 2015 kış sezonuna ait giyim modellerini birer birer çıkartırken sizleri 7 İklim 2015 tesettür kış sezonuna ait giyim modellerini paylaşacağız. 7 İklim giyim 2015 yılında da sizlerin beğenilerini toplayacak şık kışlık bayan giyim modelleri sunmakta. 2015 kaban modelleri, manto modelleri, kışlık pardesü modelleri, keçe kaban modelleri, keçe kap modelleri, kapitone trençkot modelleri, keçe kışlık ferace modelleri, ekose kaban modelleri, kürk detaylı kaban modelleri, kapişonlu kaban modelleri bulunmakta.

7 İklim bu sezonda daha çok keçe ve kapitoneye ağırlık vermiş. Geçtiğimiz senenin modası olan kapitone bu sene de tesettür giyim markaları tarafından çokça tercih edilmekte. Keçe kabanlar ise kış aylarında sizleri soğuk havalardan koruması için bire bir ürünler olarak dizayn edilmiş. Farklı modelleri ve farklı renkleri ile farklı tarzlara uygun tesettür kışlık bayan giyim modelleri yer almakta.

7 iklim 2015 tesettür giyim modellerinde daha çok koyu renkler tercih edilmiş. Farklı modelleri ve renkleri çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi bu sezonun en beğenilen ve tercih edilen giyim modelleri arasında yer alan 7 İklim 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri galerimizi incelemeye ne dersiniz.

Bir önceki yazımız olan Ghisa 2015 Tesettür Giyim Modelleri Son Moda başlıklı makalemizde Farklı tesettür giyim, ghisa 2015 ve ghisa 2015 kış hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...