logotti
  • RSS
  • Facebook

7 iklim giyim  2014 yaz modelleri görücüye çıktı. Yeni sezon tesettür giyim modellerinde çok şık modellerde yazlık pardesü modelleri, yazlık kap modelleri, ferace modelleri, kot pardesü modelleri, kot kap modelleri, yazlık tesettür giyim modelleri bulunmakta.

Her sezonda kendini yenileyerek karşımıza çıkan tasarımları ile bizleri şaşırtmaya devam eden 7 İklim giyim 2014 yaz giyim modellerini sizlerde çok beğeneceksiniz. Yazlık tesettür giyim modellerinde sırt detaylı pardesü modelleri, yaka detaylı pardesü modelleri dikkat çekmekte.

Her sezonda olduğu gibi çoğu tesettür giyim markası koleksiyonunda kot tasarımlara yer vermekte. 7 iklim giyim de 2014 yaz tesettür giyim koleksiyonuna kot pardesü ve kap modellerine yer vermiş. Kot pardesü modelleri şık tasarlanmış. Yeni sezonun hakim renkleri olan beyaz, mavi, pembe ve pudra ile tasarımlar renklenmiş.

Son moda tesettür giyim modelleri, yazlık tesettür giyim modelleri 2014 yaz pardesü modelleri, ferace modelleri, kap modelleri ve tesettür giyim kombinlerinin yer aldığı 7 İklim 2014 yaz tesettür giyim modellerinin bulunduğu koleksiyonu incelemeye ne dersiniz?

 

Bir önceki yazımız olan Esra Tekbir 2014 Yaz Tesettür Giyim Model Seçenekleri başlıklı makalemizde 2014 tesettür yaz, esra tekbir 2014 yaz koleksiyonu ve esra tekbir giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...