logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim sektöründe 21. yılında olan 7 iklim giyim  bayan dış giyim üzerinde yoğunlaşarak pardesü, kap, ferace, kaban ve manto çeşidinde üretimler yaparak sizlerin karşısına çıkmıştır. Kaliteli ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetini hedef  alarak yurt içi ve yurt dışında en seçkin mağazalarda siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaya devam ederken sizlere 7 İklim giyimin 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda yeni çıkan tesettür dış iyim modellerini sizlerle paylaşmak istedik.

7İklim 2014 yaz tesettür giyim modellerinde yazlık pardesü ve kap modelleri bulunmakta. 2014 pardesü ve kap modellerinde açık renk tonlarına yer verilmiştir. Yaka detaylı modeller ve ufak ayrıntılarla pardesü ve kap modelleri zengin kılınmış. Şimdi paylaşacağım modeller yeni modeller olduğu için sizlerle tanıtım amacıyla bir kaç görsel sunuyoruz yeni modeller çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi 2014 pardesü ve kap modellerinin bulunduğu 7 İklim 2014 Yaz Tesettür Giyim Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Leyali Ferace 2014 Model Seçenekleri başlıklı makalemizde abiye ferace modelleri, Ferace Modelleri ve ferace modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...