logotti
  • RSS
  • Facebook

Tüm bayanların giyimde tercih ettiği etek modelleri 2015 yılına ait modelleri sizlerle paylaşmaya karar verdik. Sizlere yayınlayacağımız etek modellerin daha çok mevsimlik ve yazlık modeller bulunmakta. 2015 tesettür etek modellerinde uzun etek modelleri,plise etek modelleri, şalaş etek modelleri, yazlık etek modelleri, yüksek bel etek modelleri, mevlana etek modelleri, bol kesim geniş etek modelleri, kalem etek modelleri bulunmakta.

Tesettür giyim de etekler büyük bir yer tutar. her bayanın dolabında mutlaka bir uzun etek bulunur. Günün kurtarıcısı konumunda olan uzun etekler  ile gerek spor bir tarz gerekse daha şık  modern bir tarz oluşturabilirsiniz. Hepsi tamamen sizin nasıl kombinleyeceğinize bağlı.

2015 etek modellerinde geniş ve bol rahat etek modelleri sizler tarafından tercih edilmeye başlanacak. Yazın sıcağında dar kıyafetler yerine bol kesimler rahat modeller dolabında yer alacak. Farklı tarzlarda farklı modeller bu senenin moda renkleri ile şekillenecek. Her modacı kendi tarzına uygun etek modelleri ile karşımıza çıkacak.

Uzun etekleri bayanlar daha çok gömlek veya bluz ile kullanırken kısa ceketler ile de kombinlerini tamamlayabilirler. Büyük beden bayanlar içinde farklı fikirler ve etek modelleri bulunmakta. 2015 etek modelleri, genç etek modelleri, spor etek modelleri, tesettür bayan etek modellerinin bulunduğu 2015 Tesettür Uzun Etek Modelleri galerimizi incelemeye ne dersiniz.?

Bir önceki yazımız olan İnayah 2015 Hijab Giyim Modelleri Yeni Sezon başlıklı makalemizde Abaya Modelleri, Büyük Beden Abiye Modelleri ve hamile elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...