logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanlar için son zamanlarda moda olan abaya modelleri ile yayınımıza devam ediyoruz. Abaya ; önceden Arabistan gibi ülkelerde giyilen siyah ince kumaştan giyilen dış giyim çeşididir. Bir nevide çarşaf olarak tercih edilirdi. Şimdilerde ise renkli modelleri de çıkan taşlı gösterişli giyim türü aklımıza geliyor. Dış giyimde abaya tercih eden bayanlar için hem bizim ülkemizden hemde farklı ülkelerden 2015 yeni sezon abaya modellerini sizlerle paylaşacağız.

2015 abaya modellerinde nakışlı abaya modelleri, yarasa model abaya modelleri, işlemeli abaya modelleri, tüllü abaya modelleri, abiye abaya modelleri, genç bayanlar için abaya modelleri, iki renkli abaya modelleri, özel günler için kullanılan abaya modelleri, eşarpla beraber kullanılan abaya modelleri bulunmakta. Aşağıdaki görsellerde daha çok siyah abayalar dikkat çekmekte. Ayrıca renkli abaya tercih edenler içinde farklı renk çeşitleri ve modellerinde abaya modelleri bulunmakta.

2015 bayan giyim modası, 2015 tesettür giyim modelleri, tesettür giyim abaya modelleri, 2015 abaya modelleri, tesettür abiye modelleri, İslami tesettür giyim modelleri, farklı ülkelerin giyim modelleri, tesettür abaya kombinlerinin bulunduğu 2015 Tesettür Abaya Modelleri  galerimizi incelemeye ne dersiniz?  Birbirinden şık abaya modellerimiz sizleri bekliyor…

 

Bir önceki yazımız olan Avenna 2014 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri Yeni Sezon başlıklı makalemizde Avenna, avenna 2014 2015 ve avenna 2014 sonbahar kış hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...