logotti
  • RSS
  • Facebook

Özellikle bayanların örtünmek amacıyla kullandığı şal modellerini Neva Style markası ile sizlere sunmaya karar verdik. Ünlü şal markasının olan Neva Style 2015 yılında da yeni sezon şal modellerinden derlediğimiz dantelli şal modelleri, lazer kesim şal modelleri, uçları güpür şal modelleri, şifon şal modelleri, püsküllü şal modellerinden en çok tutulan modelleri sizlerle paylaşacağız.

Gerek örtünmek için kullanılan şal modellerini bazı bayanlar fular olarak da kullanıyor. Neva Style şal 2015 koleksiyonunda yine birbirinden harika modeller yer almakta. İster özel  günlerde kullanabileceğiniz isterseniz günlük olarak kullanabileceğiniz çok şık modeller sizleri bekliyor şal tutkunları.

Çift taraflı şal kullanmayı tercih eden bayanlar için de çift taraflı şal modelleri bulunmakta. İster yazlık şal, isterseniz kışlık şal hangi modelleri her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmış. Tesettür giyimin şartlarından biri olan örtünme için gereksinim olan eşarp ve şal modelleri farklı renk şeçenekleri ile sizlere sunulmuş.

İpek şal modelleri, çift taraflı şal modelleri, şifon şal modelleri,  marka şal modellerinin bulunduğu sitemizde Neva Style Dantelli şal modellerinden oluşan galerimizi incelemeye ne dersiniz bayanlar…

 

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Tesettür Uzun Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2015 etek modelleri, etek modelleri 2015 ve etek modelleri ve kalıpları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...