logotti
  • RSS
  • Facebook

Nişanlanacak bayanlar için 2014 ün en yeni ve son moda tesettür nişanlık modellerini sizlerle paylaşacağım. Nişanlanacak bayanlar için bir fikir ve bilgi amaçlı birbirinden şık ve gösterişli nişanlık modelleri bulunmakta. Sizlerde özel gününüzde farklı olsun şık olsun istiyorsanız bu modelleri incelemenizi öneririm.

İster kabarık nişanlık modelleri, isterseniz sade nişanlık modelleri sizleri bekliyor. Bu senenin en moda renkleri ile farklı tarzlara uygun farklı modeller yer almakta. Ayrıca bir kaç tane de açık nişanlık modelleri de bulunmakta. Straplez modellerde bu sene açık olan bayanlar için çok fazla tercih edilen nişanlık modelleri arasında yer alıyor.

Tesettür nişanlık modellerinde prenses model nişanlık modelleri, arkası fiyonklu nişanlık modelleri, arkası uzun nişanlık modelleri, kabarık nişanlık modelleri, Hürrem sultan abiyeleri bulunmakta. Hepsi bu senenin moda nişanlık modelleri ve bu senenin moda renkleri.

Tesettür nişanlık modellerinin yanı sıra tesettür nişan başı modelleri içinde sizlere farklı fikirler vermekte. Tesettür nişan başı modellerinde taşlı modeller, boncuklu modeller nişan başı aksesuarları ile zengin kılınmış.

Son moda tesettür giyim modelleri, tesettür nişanlık modelleri, tesettür nişan başı modelleri, tesettür abiye modellerinin bulunduğu 2014 Tesettür Nişanlık Modelleri galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Noor Stil 2014 Dantelli Şal ve Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde Dantelli Şal Modelleri, Eşarp Modelleri 2014 ve Güpürlü Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...