logotti
  • RSS
  • Facebook

İlkbahar yaz ayları yaklaşıyor. Düğün ve nişan sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı. Siz tesettürlü bayanlar için düğünlerde, nişanlarda, özel davetlerde, özel günlerde kullanabileceğiniz çok şık tesettür abiye elbise modellerini sizlerle paylaşacağız. Tesettür abiye elbise modellerinde gösterişi ve şıklığı benimseyenler için kabarık ve taşlı modeller bulunmakta.

Tarzım sadelikten yana diyorsanız abartıya kaçmadan giyinmek isteyenlerdenseniz  sade ve mütevazi tesettür abiye elbise modelleri bulunmakta. 2014 tesettür abiye elbise modellerinde balık model elbiseler, arkası uzun abiye elbiseler, kuğu modelli abiye elbiseler, işlemeli abiye elbiseler, Osmanlı tarzı işlemeli abiye elbiseler,2014 tesettür nişanlık modelleri, saten abiye elbiseler, şifon tesettür abiye elbiseler, kadife abiye elbiseler bulunmakta.

Genç kızlar bu yıl okuldan mezun mu  olacaksınız? Mezuniyet töreninde ne giysem diye düşünüyorsanız ve arayış içine girdiyseniz çok şık 2014 mezuniyet abiyeleri bulunmakta. Sade ve şık tesettür mezuniyet abiye modellerinde bu senenin moda renklerini de görebilirsiniz.

Yakında nişanınız veya bir tanıdığınızın düğünü mü var ve ne giysem diye düşünüyorsanız bu modellere göz atmanızı öneririm. Tesettür abiye elbise modellerinde Pınar Şems Tasarımları, Minel Aşk tasarımları, Gamze Polat tasarımları, Gönül Kolat tasarımlarının ürünlerinden oluşmakta. Şimdi bu modelleri incelemeniz zamanı geldi. O halde 2014 Tesettür Abiye Modelleri Son Moda Tasarımlarını inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Gönül Kolat Butik 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Gönül Kolat, Gönül Kolat Tasarımları ve sevgililer gününde ne giyilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...