logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların tesettürü sağlamak amacıyla kullandığı dış giyim modellerinden olan pardesü ve kap çeşitlerini Alvina giyim markasıyla sizlere sunuyoruz. Özgün tasarımlarıyla her daim beğenilen Alvina giyim 2014 yılında da çok şık tesettür giyim modellerini ortaya çıkarttı.

Sizler için sunacağım pardesü kap koleksiyonunda pardesü ve kap modellerini hem yaz aylarında hem kış aylarında kullanabileceğiniz modeller yer almakta. Pardesü ve kap modellerinde sırt detayı ve fiyonklara rastlamak mümkün. Yaka detayı, kol detayı modelleri daha da öne çıkartıyor.

Malum ilkbahar ayları yaklaşıyor. Feraceler geçen sene olduğu kadar bu senede rövanşta. Renkli ferace tercih edenler için pardesü ve kap modellerinin içine ferace modellerinden de örnekler koyduk. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Yayınladığımız 2014 pardesü ve kap modelleri en fazla tercih edilen ve beğenilen modellerden oluşmakta.

Sizinde tarzınız Alvina tasarımları ile uyuşuyorsa bu modelleri gözden geçirmekte fayda var derim. Pardesü, kap ve ferace almadan önce aşağıdaki görselleri incelemenizi öneririm. Birbirinden şık Alvina giyim 2014 pardesü ve kap modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan 2014 Tunik Modelleri Alvina Giyim başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Alvina Tesettür Giyim ve tesettür marka tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...