logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayanlar için önemli olan ayakkabılar bir de gelin için olunca daha da önemlilik arz ediyor. Gelinlik kadar önemli ve gelinlikle uyum içinde olması bayanlar için önemlidir.  Çoğu insan gelin ayakkabısını  birkaç kez kullanır. Sonra onlar çok süslü olduğu için diğer zamanlarda kullanımı az olmaktadır. Ama gelin ayakkabısı da şık olmazsa olmaz yani.

O özel günde de diğer zamanlara göre şık olmak gerekir. Şimdi sizlere sunacağım gelin ayakkabısı modellerinde tül, taş, dantel, gül, inci taşlı,  platform gelin ayakkabıları, baskılı gelin ayakkabı modelleri,  yazlık önü açık topuklu ayakkabılar, ve spor gelin ayakkabı modelleri  bulunmaktadır.

Düğünde vur patlasın çal oynasın diyenler daha çok babet ve spor ayakkabı tercih ederler. Gösterişten hoşlananlar taşlı ve tül detaylı ayakkabı modellerini tercih ederler. İçindeki çocuğu dışarı yansıtmanın ve farklı olmanın verdiği baskılı gelin ayakkabı modelleri ile de kendi ruh halinizi ayakkabılara yansıtın. Gelin ayakkabısı almak isteyip de karar vermediyseniz  2014 gelin ayakkabı modelleri aşağıdaki görsellerde sizleri bekliyor. Şimdi 2014 Gelin Ayakkabı son moda Modellerini incelemeye ne dersiniz.

Bir önceki yazımız olan Butik Eflin Tunik ve Yelek Modelleri başlıklı makalemizde Butik Eflin, Keçe Yelek ve tesettür yelek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...